Zespół

Trzon zespołu cmT to wysoce wysokokwalifikowani inżynierowie wykonujący zadania Kierowników Kontraktów (Project Managers) lub inspektorów nadzoru oraz ekspertów w różnych dziedzinach.

Kierownictwo

Nasz zespół

Zespół cmT tworzą nie tylko najlepsi inżynierowie, ale również wyspecjalizowana kadra administracyjna, biegli sądowi, wspierający naszych Klientów w sprawach sądowych, a także międzynarodowi eksperci w dziedzinie specjalistycznych technologii, którzy w razie potrzeby dołączają do naszego zespołu. Poszczególne przedsięwzięcia są obsługiwane przez elastycznie tworzone zespoły, dostosowane do potrzeb danej inwestycji.

Zarówno kompetencje jak i bogate doświadczenie naszych pracowników pozwalają na realizację różnego rodzaju bardzo złożonych przedsięwzięć inwestycyjnych. Połączenie wiedzy, umiejętności zawodowych, wykorzystywania najnowszych technologii z elastycznym podejściem do Klientów i dbałością o stabilność ich interesów, pozwalają cmT na oferowanie szerokiego zakresu indywidualnie dostosowanych rozwiązań.