cmT zarządza procesem budowy nowego biura City Space w O3 Business Campus w Krakowie

cmT. zostało wybrane przez City Space jako zarządzający procesem budowy nowego biura w budynku O3 Business Campus w Krakowie na dwóch piętrach o łącznej powierzchni najmu 3 000 m²

Koncepcja aranżacji wnętrz została opracowana przez Medusa Group, natomiast projekt budowlany i wykonawczy został zrealizowany przez GerPlan.

Na dwóch piętrach przewidziano prawie 370 stanowisk pracy stałej. Główną przestrzeń pracy stanową pokoje do pracy biurowej, sale konferencyjne oraz sale spotkań. W biurach typu co-workingowych dużą uwagę przywiązuje się do estetyki części wspólnych, dlatego zaprojektowano 2 duże aneksy kuchenne połączone ze strefą  relaksu (na 4 piętrze) i strefą gier (na 5 piętrze). Strefy relaksu na obu piętrach zostały ze sobą połączone dodatkowymi schodami wykonanymi w obrębie przestrzeni najmu. Pokoje biurowe są wykonane w klasycznym, nowoczesnym standardzie, a przestrzenie wspólne zostały zaprojektowane w stylu industrialnym.  Z nowoczesnych elementów architektonicznych użyto m.in. filcu na ścianach, okładzin drewnianych, wysokiej jakości mebli i wyposażenia.

Jednym z głównych wyzwań realizacji był bardzo napięty harmonogram, który został dotrzymany.

Zakres usług cmT:

  • Zarządzanie projektem aranżacji biura City Space w budynku O3 Business Campus od koordynacji prac projektowych, procesu uzyskania pozwolenia na budowę poprzez przetargi na wykonawców w formule construction management (7 pakietów plus dodatkowe drobne zlecenia), po koordynację i zarządzenie budową.
3 000m²
Powierzchnia