Profil działalności i doświadczenie

Od ponad 19 lat uczestniczymy w największych inwestycjach w Polsce

cmT Sp. z o.o powstała w 2004 r. jako firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami, kierowaniu budowami i usługach doradczych we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Na przestrzeni lat utworzyliśmy Grupę cmT i rozwinęliśmy nowe obszary działalności, oferując usługi z zakresu projektowania instalacji elektrycznych, mechanicznych jak i projektowania architektonicznego oraz usługi zarządzania nieruchomościami. Skutecznie świadczymy usługi w odniesieniu do szerokiego spektrum inwestycji, zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, począwszy od inwestycji mieszkaniowych, hoteli i obiektów użyteczności publicznej, a skończywszy na obiektach handlowych, przemysłowych i specjalnych, takich jak stadiony czy farmy wiatrowe. Grupa cmT obecnie zatrudnia niemal 200 osób w 4 krajach w Europie i jest zaangażowana w inwestycje o kluczowym znaczeniu dla miast i regionów.

Nasze przewagi

Nasze bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych inwestycji pozwala nam na optymalizację rozwiązań, a dzięki kreatywnemu myśleniu i krytycznej analizie wniesienie twórczego wkładu w przedsięwzięcia naszych klientów.

W celu realizacji i gwarancji najwyższych standardów usług wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 w zakresie zarządzania, nadzoru i doradztwa w procesach inwestycyjnych.

Obszerna wiedza z zakresu obsługi inwestycji budowalnych, doskonała znajomość rynku nieruchomości, umiejętności zawodowe oraz wykorzystanie najnowszych technologii z zachowaniem elastycznego podejścia do Klientów umożliwiają nam zapewnienie naszym Klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb lub zamierzeń.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości usług przy dbałości o interesy naszych Klientów.

Uczestnicząc w najbardziej prestiżowych inwestycjach w kraju i za granicą, znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wiemy, że realizacja wymagających projektów o różnej złożoności wymaga niezwykle profesjonalnego podejścia do świadczonych usług, zachowania najwyższych standardów jakości, w ramach zaplanowanego budżetu, dlatego w naszej pracy kierujemy się fundamentalnymi wartościami takimi jak terminowość, jakość, odpowiedzialność i rzetelność, przy jednoczesnym zachowaniu bezwarunkowej dbałości o interesy naszych klientów.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług i dalszy rozwój firmy poprzez ekspansję na kolejne rynki zagraniczne. Dynamika rozwoju firmy i efektywność stosowanych procesów biznesowych znajduje odzwierciedlenie w przyznanych wyróżnieniach jak ranking Diamentów Forbesa w którym zajmujemy wysoką pozycję.

Nasze wyróżnienia

Należymy do

20
lat doświadczenia
680
zrealizowanych projektów
6
biur w Europie
200
inżynierów
78
mln PLN (przychód 2021)

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji

Kompleksowo zarządzamy projektem inwestycyjnym zapewniając osiągnięcie wyznaczonych terminów, założeń budżetowych oraz wymaganej jakości robót.

Więcej

Przeprowadzamy szczegółowe audyty techniczne budynków, zapewniamy dokładną analizę danych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi tj. autorskiej aplikacji DD-Ex. umożliwiającej skuteczny nadzór i proces raportowania.

Więcej

Wykorzystując nasze umiejętności w zakresie projektowania i organizacji procesu budowlanego, proponujemy rozwiązania, które umożliwiają stworzenie optymalnej przestrzeni, a tym samym bardziej efektywnego i funkcjonalnego środowiska pracy dla Klientów.

Więcej

Zapewniamy kontrolę jakości oraz usługi nadzoru budowlanego zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa jak i monitoring realizacji procesu budowlanego w imieniu inwestorów lub banków.

Więcej

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne przy rozwiązywaniu kwestii roszczeń tak w ramach bezpośrednich negocjacji jak tez ewentualnych spraw sądowych. Oferujemy także wykonywanie doradztwa technicznego i ekspertyz.

Więcej