Spektrum Tower, Biuro Globalworth Poland Real Estate N.V

Spektrum Tower, Biuro Globalworth Poland Real Estate N.V

Globalworth to największy instytucjonalny inwestor i właściciel powierzchni biurowych

Siedziba spółki znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy – Spektrum Tower. Biuro Globalworth łączy nowoczesność z wysokiej jakości designem.

Jest wyposażone w nowoczesny system oświetlenia DALI firmy Philips który wykorzystuje inteligentny system obecności użytkownika poprzez użycie m.in. czujek ruchu. Sterowanie oświetleniem oraz komfortem cieplnym odbywa się z użyciem systemu Qpoint system wykorzystujący sterowanie za pomocą kodów QR z aplikacji dedykowanej dla najemcy.

W toaletach użytkownicy mają możliwość sterownia systemem dźwiękowym. Pomieszczenia pracy cichej (Quite rooms) wyposażone są w system audio. Na powierzchni znajduje się kilka opraw oświetleniowych z systemem Lifi (Light Fidelity gdzie oświetlenie zapewnia połączenie z internetem przy użyciu fal świetlnych).

Z nowoczesnych elementów architektonicznych użyto m.in. filcu na ścianach i sufitach, okładzin z siatek ciągnionych miedzianych, okładzin drewnianych, wysokiej jakości mebli i wyposażenia.

Zakres usług cmT:

  • Zarządzanie projektem aranżacji biura spółki Globalworth w budynku Spektrum Tower
  • Typ: Budynki biurowe
50 000m²
Powierzchnia
10.2018-04.2019
Okres usług